ТЕМА: Правила форуму

Правила форуму 4 років 4 місяців тому #1

  • superuser
  • superuser аватар
  • Оффлайн
  • Administrator
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Правила форуму
(Редакція від 29.08.2018)

1. Загальні положення
1.1 Правила форуму gsvms.org.ua (далі - Правила) обов'язкові для всіх учасників та діють по всьому форуму.
1.2 Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування на форумі.
1.3 Правила вступають в дію з моменту їх публікації.
1.4 Адміністратори і модератори форуму (далі - Адміністрація) стежать за виконанням Правил.
1.5 Адміністрація форуму не несе відповідальності:
за зміст повідомлень на форумі та їх можливу невідповідність з діючим законодавством;
за достовірність опублікованих користувачами матеріалів.
1.6 Адміністрація залишає за собою право змінювати та доповнювати Правила з наступним повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації в форумі проводяться з урахуванням думок та інтересів користувачів.
1.7 Незнання Правил не звільняє від відповідальності учасників форуму!
1.8 У випадках недотримання Правил учасниками, Адміністрація має право піддати повідомлення порушника цензурі або зовсім їх видалити.

2. Реєстрація користувачів (учасників) форуму
2.1 Реєструючись у форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
2.2 Для реєстрації в форумі користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти (e-mail). На неї будуть переслані інструкції по активації облікового запису, а також висилатимуться повідомлення від Адміністрації. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
2.4 Вибір імені користувача (логін) є Вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти дії з припинення використання логіну, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми.
2.5 Забороняється використовувати в якості логіну адреси Інтернет-ресурсів, це буде прирівняно до небажаної реклами.
2.6 Забороняється реєструвати логіни, що містять нецензурні вирази, а також такі, які можуть образити інших учасників форуму.
2.7 Забороняються посилання на сторонні ресурси і реклама в підписі, крім профільної, і тільки за узгодженням з Адміністрацією.

3. Правила поведінки на форумі
3.1 Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і етикету.
3.2 Учасник може створювати нові обговорення і опитування, що відповідають тематиці форуму чи розділу, крім випадків, описаних в Правилах.
3.3 Учасник може використовувати персональні повідомлення для особистого спілкування з іншими учасниками, дотримуючись при цьому Правил форуму.
3.4 Заборонено використання нецензурних слів, образливих виразів, лайки, незалежно від того, до кого вони були адресовані і в якому вигляді.

4. Публікація дописів (повідомлень) на форумі
4.1 На форумі заборонено розміщення повідомлень які порушують законодавство України. Повідомлення які на думку модераторів порушують законодавство будуть видалені негайно.
4.2 Теми та повідомлення, що порушують Правила, можуть бути закриті, або видалені модераторами.
4.3 Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відбиваючи зміст проблеми.
4.4 Перед створенням нової теми не обхідно переконатись, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також переконайтесь, що питання не обговорювалося раніше.
4.5 Забороняється створювати однакові повідомлення в кількох розділах форуму. Якщо ви помилилися тематикою розділу, зверніться до модератора та попросіть перенести тему у відповідний розділ.
4.6 Забороняється розміщення загрозливих, образливих, наклепницьких повідомлень, або повідомлень, що пропагують політику, злобу, насильство, релігійну ворожнечу, расизм, містять відверті і порнографічні фотографії або посилання на них, зображення непристойного змісту, зображення які можуть образити учасників форуму, та інші матеріали, що порушують чинне законодавство України.
4.7 Модератори на свій розсуд визначають які світлини не відповідають вимогам і видаляють їх.
4.8 При цитуванні чужих повідомлень залишайте тільки те, що потрібно для розуміння вашої відповіді. При цитуванні прибирайте посилання на картинки та відео. Відповідаючи на останнє повідомлення - не цитуйте його.
4.9 Будь-яка реклама на форумі, без погодження з Адміністрацією, заборонена. Можливості подання реклами та умови співпраці описані на сторінці «Реклама».
4.10 Намагайтеся писати повідомлення без граматичних помилок.

5. Культура спілкування
5.1 Поважайте своїх співрозмовників та інших учасників форуму.
5.2 На форумі поважайте любу точку зору, якщо вона висловлюється ввічливо і доброзичливо та стосується тематики форуму. Інші способи спілкування не припустимі. Ви повинні поважати своїх співрозмовників навіть якщо їх думка з будь-якого питання не співпадає з вашою.
5.3 Забороняється використовувати нецензурні слова і вирази в повідомленнях. Пам'ятайте, що на форумі можуть бути жінки і діти.

6. Стосунки між користувачами та Адміністрацією
6.1 У своїх діях Адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
6.2 Обговорення дій Адміністрації (адміністраторів та модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, крім спеціалізованого форуму, покликаного забезпечити обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.
Останнє редагування: 4 років 3 місяців тому від superuser.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: bvova
Час відкриття сторінки: 0.048 секунд