Admin

Admin

Напередодні ми звернулись до Кабміну з проханням врегулювати питання надання доступу до відвідування лісів працівникам мисливських господарств, уповноважених на охорону і проведення біотехнічних заходів. До цього часу у разі встановлення заборони на відвідування лісів для громадян, виключення існувало лише для лісників. Звернення можна переглянути тут: https://bit.ly/3ykVi7w

У відповідь Міндовкілля повідомило, що зазначене звернення було направлене усім обласним військовим адміністраціям для вжиття відповідних заходів реагування.

Тепер справа за військовими адміністраціями.

f1e08517 45ce 48e3 ba4c 280e5d5b16ec page 0001

Детальніше...
Мисливство у період війни – продовження

На наш запит щодо врегулювання питання функціонування мисливської галузі в умовах війни ми отримали відповідь від Держлісагентства, в якій зазначено:

 • Ведення мисливського господарства та здійснення біотехнічних заходів в Україні не заборонене, АЛЕ
 • Заборона (обмеження) відвідування лісів, що введенні в окремих регіонах, стосуються і працівників МГ. Користувачі мисливських угідь мають погоджувати відповідні заходи з місцевими військовими адміністраціями.

Відповідь ДАЛРУ

Тому ми звернулись до Кабміну з проханням додати працівників мисливських угідь до числа тих, хто має право перебувати в лісі у разі заборони його відвідувати – так само, як лісівники.

Звернення щодо відвідування лісів

Детальніше...
Мисливець - інструктор Тероборони

Як повідомила Територіальна оборона Збройних сил України, «Ром» – мисливець із 25 річним стажем, який професійно володіє зброєю та чудово орієнтується на місцевості. Саме це допомагає йому бути гарним воїном та інструктором 113 батальйону територіальної оборони Збройних Сил України.
Він пригадує, бої під Дмитрівкою, особливо те, як бойові танкісти-буряти не орієнтувалися на місцевості.«Розклали карту 84 року, і чешуть, безталанні, потилиці,- куди ж податися! А ми, тероборонівці, переслали їх дані і вже за десять хвилин російських окупантів потужно накрила українська артилерія», - згадує «Ром».
У підрозділі він знайшов справжніх друзів, з якими був в окопах під "прильотами" російських окупантів, тому переконаний, що територіальна оборона, як і українське військо, ріднить назавжди зовсім різних людей!
«Ром» дуже любить природу української землі, тому прагне якнайшвидше визволити Україну:
«Я зневажаю російських окупантів за те, що вони зробили з нашими красивими краями. Проте, ми сильна нація – все відшкодуємо й відбудуємо».

Детальніше...
Сили опору окупантам: мисливець з позивним "Вовк"

Головне управління розвідки при Міністерстві оборони України розповіло про приклад рішучості українського мисливця, який приєднався до сил опору.

Зі зрозумілих причин дані на особу не публікуються, але не можна замовчувати героїзм людей, які з самого початку російської агресії без вагань приєдналися до зусиль розвідки, спрямованих як на збір інформації в інтересах підрозділів ЗС України, так і безпосередній відсічі окупації в тилу ворога та евакуації людей з окупованих територій, розповідають в ГУР МОУ..

Знайомимося… Позивний “Вовк”.

Знаходився в одному з найгарячіших міст Київщини з самого початку широкомасштабної агресії рф проти України. Зайняв тверду позицію щодо відсічі ворогу та розпочав виконувати завдання в інтересах розвідки та ЗС України на період війни.

Після входження окупаційних військ надавав точну інформацію щодо дислокації ворога на окупованій території. Маючи власну спортивну та мисливську зброю провів декілька вилазок у тилу ворога. Як результат – ліквідовано 12 військовослужбовців противника, які були залучені до бойового патрулювання та охорони поблизу місцевого храму УПЦ МП, що використовувався як опорний пункт та склад медикаментів і пального.

Крім того, під час однієї зі спроб прориву десанту противника на БТР в сторону Києва, з дистанції близько 100 метрів на завчасно обраній позиції, завдав ураження особовому складу противника, який знаходився на броні (точну кількість ліквідованих окупантів назвати складно, але всі хто був на броні, були знищені).

Окремо “Вовк” допомагав евакуюватися цивільному населенню, серед яких були діти.

З огляду на посилення загрози виявлення місця його перебування та репресивно-пошукових дій окупантів, було прийнято рішення щодо виведення “Вовк” на підконтрольну Україні територію.

Заслуговує на увагу скромність людини. Під час розмови та прохання надати згоду на цю публікацію, розповісти деталі щодо евакуйованих написав наступне – “Точное количество выведенных мною из "красной" зоны людей - 23 человека. 9 из них дети. Не стоит это освещать и озвучивать. Это лишнее. Главное, все живы!! Мне все звонят каждое утро. По-очереди”.

Джерело: https://gur.gov.ua/content/pryklady-rishuchosti-hromadian-ukrainy-iaki-pryiednalysia-do-syl-oporu-pid-provodom-rozvidky.html

Детальніше...
Школі снайперів потрібна допомога!

УВАГА! Потрібна допомога!

Для Школи снайперів «Дике Поле» і її випускників вкрай необхідно:

 1. якісний дозатор пороху (західний, не совковий) або комбайн (краще, але дуже жирний варіант, та може у когось є не зайнятий або для продажу)
 2. прес щоб влазив .338й (бажано Redding Ultramag або БігБос2)
 3. підрізальна станція (комбайн) Frankford Arsenal
 4. декапсулятор теж Frankford Arsenal
 5. сольова віджигалка гільз Лі (не критично)
 6. Розхідники для .308 та .338:
 • - порох
 • - капсулі
 • - кулі
 • - гільзи.

А також, для забезпечення тренувального процесу необхідні вже споряджені патрони калібрів:

.308;

.338;

.3006

Контактна особа – +38-067-232-07-11 Микола Степанович

Детальніше...
Звернення щодо мисливства у період війни

Прем’єр-міністру України

Денису Шмигалю

Копія для ознайомлення:

Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України

Руслану СТРІЛЬЦЮ

 

Шановний пане Шмигалю!

Ще на початку березня Ви закликали підприємців розпочинати роботу у тих регіонах, де немає небезпеки, і тим самим підтримувати державу. Однак,  по цей день мисливська галузь знаходиться у стані невизначеності і не має змоги відновити господарську діяльність – не затверджено жодного нормативно-правового акту, який би дозволяв їм надавати послуги клієнтам і отримувати доходи. Мова йде про 1140 суб’єктів господарювання. Користувачі мисливських угідь зобов’язані виплачувати середній заробіток мобілізованим працівникам, фінансувати проведення заходів по охороні і відтворенню державного мисливського фонду. Все це, як і сплата податків до бюджету, неможливе через відсутність доходів.

З перших днів війни українські мисливці встали на захист нашої держави, як у лавах Територіальної оборони, так і у лавах ЗСУ, і продовжують героїчно захищати нашу країну і її громадян (детальніше: https://www.facebook.com/gsvms).

Враховуючи викладене вище, вимагаємо надати доручення відповідним органам виконавчої влади щодо можливості функціонування мисливської галузі в умовах воєнного стану.

Детальніше...
Мисливець про участь в ТрО Ірпеня

Мисливець з позивним Дід розповів про участь в Ірпінській ТрО.

Анатолій Холявка у перші ж дні повномасштабної війни пішов записуватися у тероборону Ірпеня, і був вже 178-м у черзі. Мисливцю відмовили, мовляв, зброї нема, але у нього було чим, кого і що захищати! Анатолій залишив собі снайперську гвинтівку та автомат, а сусіда спорядив карабіном.

З початком першого бою, мисливець узяв свою гвинтівку і став на захист рідного міста разом з добровольцями, так і залишився на посту. Рашисти щиро дивувалися ефективності тероборони, ми ліквідували ворожий танк, 2 БМД, БТР, а піхоту і не рахували ­– розповів Дід.

"Вони прийшли до нас із бронебійними патронами. Вони приїхали убивать. Від таких патронів ніякий бронежилет чи каска не захистить». Незважаючи на це, відважні воїни Ірпеня зламали плани руських окупантів швидко проїхати до столиці, «бо на шляху стався Ірпінь».

Повне інтерв’ю Діда читайте за посиланням: https://censor.net/ua/resonance/3331856/rosiyiski_desantnyky_hotily_duje_kruto_i_shvydko_proyihaty_do_stolytsi_ale_na_shlyahu_stavsya_irpin

Детальніше...
Мисливці Сумщини знищують окупантів

В одному з сіл Охтирського району, що на Сумщині троє мисливців із гладкоствольними рушницями вступили у бій з п’ятьма російськими солдатами, озброєними автоматами та кулеметом. 

За словами чоловіків, того дня близько 11:00 частина російської колони, відступала через Охтирщину. Здебільшого це були танки.

За свідченнями місцевих мешканців, після підбиття важких танків, до їхнього села доїхало п`ять машин. Рухалися вони в такому порядку: БМП, два заправники, санітарний «КАМАЗ», замикаючою була іще одна БМП. Перед селом ЗСУ розбили й цю колону окрім останньої БМП. Але, збившись з дороги, цей легкий танк застряг на узбіччі. З БМП вискочило 12 росіян, які почали стріляти по селянам, щоб заволодіти приватними автомобілями. Заглядали у двори. В результаті обстрілів загинуло двоє мирних жителів, одне авто згоріло. Орієнтовно, росіяни забрали три легковики. Будучи дезорієнтованими, окупанти поїхали в напрямку Лебедина на двох автах, а третє попрямувало в бік села, про яке мова. В цьому автомобілі сиділо п’ятеро російських військових. Четверо мали автомати, один – кулемет.

Один з місцевих жителів попередив односельців телефоном про наближення машини з озброєними росіянами. Троє мисливців влаштували засідку на непроханих гостей за містком через місцеву річку. 62-річний мисливець з першого пострілу влучив у російського солдата, що керував викраденим авто. Транспорт злетів у водойму, з нього вибралось чотири російських військових, один з яких був поранений. Відстрілюючись, росіяни відступили в сусідній населений пункт, де переховувались на фермі. Там їх полонили військові ЗСУ. Ніхто з мисливців не постраждав.

Джерело: https://suspilne.media/amp/219719-mislivci-na-sumsini-zneskodili-patoh-rosijskih-soldativ/?fbclid=IwAR0M8dsqplpvoZxYDKDuBxzY6SwMdRHcbW0wOcOkxcyTC87TxN9WOivAnrI

Детальніше...
"Привид Бучі" - мисливці на війні

У лісах навколо Бучі Київської області на російських загарбників полює мисливець. Що саме розповідають про нього місцеві жителі, які назвали його "Привидом Бучі"?

Відомо, що йому вже 70 років і він колишній мисливець. Коли почалася війна, він не захотів покинути рідну місцевість. Подався спочатку до військкомату, а потім до місцевої ТрО. Але йому скрізь відмовили через поважний вік.

Тому мисливець зі стажем вирішив діяти самотужки.

Пенсіонер на всі свої відкладені гроші придбав патрони до гвинтівки. А потім почав партизанити ночами навколо рідного міста і наводити жах на російських окупантів.

Місцеві розповідають, що щоночі він влаштовує безжальне полювання на тих, хто приніс в нашу країну біль і страждання. 

"Вони тероризують місто вдень, він відплачує їм сповна вночі. Як доказ, ранок в окупантів починається не з кави, а з "остиглих привітів" від Привида Бучі. Серед військових РФ вже пішли чутки про переслідування мисливцем-примарою", - розповідають місцеві.

Після його вилазок окупанти не дорахуються від 1 до 3 своїх. Кажуть, що на рахунку у бучанського мисливця вже понад 50 ворогів. А один патрон, між іншим, обходиться старому майже в 150 гривень. Але для ворогів йому нічого не шкода.

Про жахіття і військові злочини росії в Бучі - https://www.bbc.com/ukrainian/news-60973720

Детальніше...
Мисливці у партизанському загоні

В Україні створено загін партизанів, до якого, крім військових, входять мисливці. Про це повідомив голова Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов виданню The Nation.
 
«Наші воїни, наші військовослужбовці, навіть наші мисливці почнуть полювати на агресора, російські війська, з гвинтівками в лісах... Я повинен сказати, що незабаром прийде весна, наші ліси зазеленіють, і перед агресором відкриється справжнє пекло», – заявив Буданов.
 
Повний текст інтерв'ю доступен за посиланням: Інтерв'ю Буданова виданню The Nation 

Детальніше...