Увага! Екотерористи-найманці наступають!

Увага! Екотерористи-найманці наступають!

Провокації, обливання фарбою, тітушки – далеко не повний набір брудних інструментів діяльності продажних еко-гастролерів Борейка і Вишебаби, які вчора, 26 листопада, були яскраво продемонстровані українському суспільству під Окружним адміністративним судом міста Києва де відбувалося судове засідання по незаконному занесенню Міністерством природи лося європейського до Червоної книги України.

Вже на ранок 27 листопада директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко у звичній для себе манері тотального брехуна висвітлив події під адмінсудом абсолютно навиворіт, у вигідному для себе світлі. До слова, події, на які прийти особисто просто злякався!

Біографії Борейка і Вишебаби досить насичені неоднозначними фактами. Перший – відомий в Україні як замовний і абсолютно безпринципний екодебошир, доступний для всіх хто платить, фігурант низки корупційних схем та кримінальних проваджень (Досьє В.Є. БорейкоНапад вандалів КЕКЦ). Борейко неодноразово виступав на провладному боці, зокрема на підтримку політично нереалізованих чиновників Мінприроди, за що й отримав свого часу «Заслуженого природоохоронця», не маючи загальновизнаних практичних чи наукових здобутків у природоохоронній діяльності, скоріше – навпаки. Іншим джерелом надходжень Борейка є відпрацьовування закордонних грантів, які вимірюються сотнями тисяч доларів, та спрямовуються переважно на знищення мисливської галузі України (Про фінансування антимисливців).  Павло Вишебаба – музика-веган, співзасновник ГО «Єдина Планета», яка сповідує сумнівну філософію абсолютної біологічної толерантності. На перший погляд порядна людина, в одному зі своїх інтерв’ю між іншим заявляв «…в останні роки ми бачимо небезпечну тенденцію, коли замість чути, багато хто обирає кричати, замість поважати – ображати» (https://life.pravda.com.ua/columns/2017/09/15/226452/). Але, нажаль, вчора сам яскраво втілив всі ці небезпечні прийоми в життя. Через його голосне й незмістовне перекрикування не було чути ні мисливців, які до слова теж прийшли захистити лося від червонокнижної могили (де з подачі еко-радикалів вже опинилися зубр, ведмідь і рись), а ні інших учасників мітингу, які були представленні чисельними громадськими організаціями та ЗМІ. Вишебабу активно підтримувала його команда з близько десяти людей, які дві години повторювали одну і ту ж кричалку та не давали висловитися мітингувальникам, заглушаючи промови своєю істерією, мегафоном, дудками для футбольних фанатів. Згодом почали ображати та штурхати мисливців, висмикувати телефони з їхніх рук і всіляко провокувати. 

У ході мирного мисливського мітингу, апогеєм цілковитої аморальності і цинізму найманих екогастролерів з команд ЮАЕнімалс, Вишебаби і Борейка були подальші загострення – показове обливання Вишебаби медичною зеленкою (переодягнений у камуфляж мисливця провокатор був відразу затримай поліцією і … чомусь відпущений). А згодом на підтримку еко-радикалів прибув загін тітушок з так званого Нацкорпусу Київ під проводом Сергія Філімонова, агресивної особи з кримінальним минулим (https://strana.ua/articles/rassledovania/31336-syn-peruna-filimonov-vooruzhen-i-ranee-sudim-za-huliganstvo.html). Частина молодиків приховували своє обличчя, нецензурно лаючись почали провокувати насильницьке протистояння (Відео "тітушок" Нацкорпус Київ)

Відтак, переглянувши надані нами матеріали та відеодокази кожен громадянин може легко розібратися хто насправді радикально налаштований, має заплямовану репутацію і кому немає чого сказати без застосування насилля. Це точно не українські мисливці!

Дякуємо всім мисливцям за участь у мітингу, достойну поведінку та ігнорування провокацій! Дякуємо Нацполіції за стримування тітушок, а також просимо надати інформацію про особу, яка облила зеленкою пана Вишебабу, для спростування звинувачень у бік мисливської спільноти. Дякуємо всім засобам масової інформації за об’єктивне висвітлення ситуації навколо мисливського мітингу! Звертаємося до міністра екології Остапа Семерака з проханням вжити роз’яснювальних заходів з керівниками еко-радикальних організацій які підтримують його діяльність задля попередження подібних нападів еконайманців та тітушок на законослухняних громадян України.

 

Шановні читачі, слідкуйте за розгортанням подій. Далі буде…

ГС "Всеукраїнська мисливська спілка",

ГС "Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств"