Мінприроди подало скаргу на рішення суду щодо скасування наказу про внесення лося до Червоної книги

14.12.2018р Мінприроди подало апеляційну скаргу на рішення Адмінсуду щодо скасування Наказу про внесення лося до Червоної книги. 
Про це було повідомлено на прес-конференції 17 грудня, участь у якій взяв заступник міністра екології В. Полуйко та «експерти» по лосю

– представники КЕКЦ, Асоціації зоозахисних організацій України, UAAnimals, Єдиної планети та навіть Національного корпусу Київ. Представники мисливської галузі традиційно запрошені не були, а на їх адресу знову посипались безпідставні звинувачення - у породженні глобальної агресії в суспільстві і навіть порівняння мисливців з педофілами, повідомив КЕКЦ. Загалом прес-конференція виглядала як спроба вчинити тиск на суд – «нам і досі не зрозуміло, чому суд став на сторону мисливців? Це викликає не лише подив, а й певні підозри». В черговий раз були озвучені і вимоги посадити за грати організаторів мисливського мітингу під Адмінсудом 27.11.2018, захищати зоозахисників (не зрозуміло від чого) й надалі буде Національний корпус.

Прес-реліз "зоозахисників" та замміністра екології

P.S. як видно, антимисливці, відчувши загрозу їх «грантоїдному» руху з боку мисливської громади, почали об’єднуватися ще більшими силами. Пропонуємо брати в цьому з них приклад – і об’єднувати наші зусилля!

Ну і знову маніпулювання даними «Вчені вважають, що через полювання та інші фактори лось може зникнути в Україні до 2050р», - заявили учасники прес-конференції. Однак у згаданому звіті науковця було змодельовано (припущено), що буде з популяцією лося в умовах зміни клімату, а такі фактори, як полювання та браконьєрство при побудові цієї моделі до уваги не брали!