Марк Цукерберг: «Їжа смачніше вдвічі, коли ви вполювали її самостійно» gizmodo.com

Марк Цукерберг: «Їжа смачніше вдвічі, коли ви вполювали її самостійно»

Засновник соціальної мережі Facebook та наймолодший мільярдер в історії людства Марк Цукерберг вже давно зізнався у своїй пристрасті до полювання. 


Ще в 2011 році Марк був здивований заявою своїх друзів, які стверджували, що хоча і полюбляють ласувати свининою, воліють не думати про те, що колись вона була живою твариною. Це здалось Марку безвідповідальним і він заявив, що йому байдуже якій їжі люди віддають перевагу, але вони мають бути вдячними за те, що споживають і не намагатись ігнорувати той факт, звідки ця їжа взялась на їх тарілці.


Так розпочався цікавий експеримент Цукерберга, він заявив, що протягом року буде споживати лише м'ясо тварин, яких він вб’є власноруч. Спочатку він познайомився з фермерським розведенням тварин. Я споживаю багато корисної їжі, розповідав про цей досвід Марк.
Вже у 2016 році засновник Facebook зізнався, що коли він має час, то ходить на полювання, так він може відчути зв'язок з природою.

Знання того, звідки з’являється наша їжа, є важливою частиною подяки за те, що ми їмо, стверджує Цукерберг.


Вважаємо, що такі публічні заяви є вкрай важливими для мисливської спільноти, адже вони демонструють, що полювання об’єднує найрізноманітніших людей, які мають змогу донести широкому загалу філософію мисливців і довести, що полювання не є варварством у сучасному світі!