Навіщо полювати на лисиць?

Навіщо полювати на лисиць?

Відповідає німецька спільнота.
Полювання на хижих ссавців позитивно впливає на біорізноманіття і застосовується для збереження природи.

1 Природа не регулює сама себе в сучасному культурному ландшафті. Популяції лисиць легко пристосовуються до різних умов, і можуть жити всюди, де мають їжу і укриття. Пристосовані хижаки все частіше стають ключовою загрозою для наземних видів диких тварин. Регулювання чисельності хижаків – важливий інструмент допомоги наземним видам.
2 Німецьке товариство орнітологів: якщо популяція лиса неприродно висока, вони можуть загрожувати птахам, що знаходяться на межі зникнення.
3 Лисиця є основним переносником смертельного сказу, а також корости – захворювання, що спричиняє страждання тваринам. Інтенсивне полювання весною і влітку знижує щільність популяцій лисиці і, відповідно, ризик поширення епізоотій. 
Більше наукових фактів – тут https://bit.ly/38pF3Xs

Німеччина з 2008 року вважається вільною від сказу. Але на це знадобилося 23 роки (!!!) пероральної вакцинації диких тварин на території усієї країни. В Україні, третій в Європі по поширенню сказу, пероральну вакцинацію на території усієї держави вперше провели в 2018 році.

В 2018 році в Німеччині було добуто майже 500 000 лисиць і полювання на них дозволене протягом усього року. В Україні, площа котрої майже вдвічі більша,
мисливцями було добуто лише 50 000 лисиць (в 10 разів менше). Ми точно не та країна, де необхідно забороняти регулювання чисельності лисиць.

Досить слідувати популістським закликам зоозахисників, давайте керуватись здоровим глуздом!