Інтеру: "Борейко - НЕ еколог"

Інтеру: "Борейко - НЕ еколог"

ПрАТ «Телеканал Інтер»,

Програма «Подробиці»

27 січня 2022 року в ефірі новин програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер» вийшов телесюжет, присвячений поселенню лебедів на берез Дніпра у місті Києві. Авторка сюжету – Оксана Тупальська.

В рамках даного сюжету коментар надавав Борейко Володимир Євгенович, і було зазначено, що він є екологом (скрін із сюжету додається). Однак, відповідно до Рішення Печерського районного суду м.Києва від 20.07.2021 та Постанови Київського апеляційного суду від 02.12.2021 по справі №757/3737/20-ц, Борейко В.Є. не є екологом, оскільки не має спеціальної вищої освіти за спеціальністю «Екологія». Зазначені судові рішення відкриті для публічного доступу у Єдиному державному реєстрі судових рішень https://reyestr.court.gov.ua/

Враховуючи викладене вище, просимо Вас не вводити в оману телеглядачів програми «Подробиці», що виходить на телеканалі «Інтер», і спростувати зазначену у сюжеті інформацію про те, що Борейко В.Є. є екологом. Також просимо Вас, у разі залучення Борейка В.Є. до участі у сюжетах на телеканалі «Інтер» в подальшому, не зазначати неправдиву інформацію про те, що він є екологом.