Вимагаємо своєчасного затвердження Лімітів 2018-2019

Вимагаємо своєчасного затвердження Лімітів 2018-2019

Ліміти використання мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, мають бути затвердженими до 1 травня – це вимога ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» (ст. 16, 19). Однак щороку даною вимогою законодавства органи виконавчої влади нехтують. 2018 рік не став виключенням – право своєчасно відкрити сезон полювання знову виявилося під загрозою.

Процедура погодження Наказу про затвердження Лімітів є громіздкою та довготривалою. Згідно з Інструкцією щодо застосування порядку встановлення лімітів використання диких тварин, віднесених до природних ресурсів загальнодержавного значення, Мінприроди може розглядати поданий на погодження проект Наказу Мінагрополітики протягом місяця, ще 10 днів відведено Мінюсту, аби Наказ зареєструвати. Однак до середини квітня 2018 року Наказ не був затверджений навіть Мінагрополітики.

З вимогою негайно втрутитися в ситуацію з систематичним порушенням законних прав користувачів мисливських угідь та мисливців і доручити відповідальним посадовим особам забезпечити затвердження лімітів до 1 травня, Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств, звернулась до Прем’єр-міністра України та Першого заступника Міністра агропромислової політики:

Вимога затвердити Ліміти

Наказ про затвердження Лімітів на сезон полювання 2018-2019рр було видано 07.05.2018 року, зареєстровано в Мінюсті 14.05.2018 року, та офіційно опубліковано в «Офіційному віснику України» 22.05.2018р.

 Відповідь Мінприроди

Відповідь Мінагрополітики

ГС «Всеукраїнська мисливська спілка» буде й надалі докладати зусиль для своєчасного затвердження Лімітів.