Увага! Новий напад на мисливство!

Увага! Новий напад на мисливство!

В зв’язку з опором мисливської громади прийнятому з порушенням вимог законодавства рішенню щодо внесення лося до Червоної книги (ЧКУ), антимисливці знову наступають!

Всеукраїнська мисливська спілка продовжує відстоювати в суді ініційований Асоціацією користувачів мисливських та рибальських господарств позов щодо визнання протиправним та скасування Наказу про внесення лося в ЧКУ. 26 листопада відбудеться чергове засідання Окружного адміністративного суду м. Києва по цій справі. Антимисливці на чолі з Київським еколого-культурним центром (КЕКЦ) оголосили про проведення пікетів в цей день, з метою вимагати закриття полювання на всі види тварин в Україні на 10 років!

Інформаційну підтримку антимисливцям знову організував міністр екології України О.М. Семерак, який публічно заявив, що не збирається прислуховуватися до мисливської громади.

Звертаємо Вашу увагу, що напередодні у Києві відбувся черговий з’їзд Асоціації зоозахисних організацій України, яка має намір захищати права тварин на законотворчому рівні. Це означає, що окрім законопроектів, якими намагаються заборонити регулювання чисельності хижих тварин, заборонити натаску мисливських собак контактним методом і т.д., нас чекає відстоювання прав користувачів мисливських угідь та мисливців від безлічі нових абсурдних ініціатив «зоозахисників».

Тож гуртуємось задля збереження мисливської галузі!