Увага! Мітинг!

Увага! Мітинг!

З початку 2017 року ми, ГС «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств», провели колосальну роботу по відстоюванню законних прав мисливської спільноти.

Ми об’єднали користувачів мисливських угідь і мисливців, науковців з різних областей України і провели чотири мітинги, прийняли участь у декількох нарадах з представниками влади. Ми направили десятки звернень до всіх ланок влади, і на підставі отриманих нами матеріалів суд визнав бездіяльність Мінприроди щодо незатвердження Лімітів добування мисливських тварин. http://ahf.org.ua/uk/library/topic-of-the-week/525-khronika-borotbi-za-limiti. Сьогодні справу Асоціації продовжує «Всеукраїнська мисливська спілка».

Мінприроди, всупереч вимогам діючого законодавства і зростаючій чисельності сохатого, позбавило 103 суб’єкти господарювання права добувати лосів – прийняло рішення внести цей вид до Червоної книги України (ЧКУ). За ініціативи і консультативної підтримки Асоціації член Асоціації ТОВ «Метос» подав позов до суду з вимогою визнати протиправним Наказ про включення лося до ЧКУ. Судове засідання заплановане на 26.11.2018р.

Радикальна антимисливська організація Київський еколого-культурний центр, очолювана В.Є. Борейком, що докладає всі зусилля для закриття полювання і отримує багатотисячні гранти на це (http://gsvms.org.ua/uk/katehorii/statti/item/20-antimislivtsi-khto-voni-ta-za-skil-ki), закликала своїх поплічників пікетувати будівлю суду, і вимагати закрити полювання в Україні на 10 років на всі види тварин. Міністр-популіст О.М. Семерак на своїй сторінці в Facebook миттєво закликав зоозахисників підтримати «антимисливський» пікет.

Без активної підтримки мітингарів, перемогти мисливській спільноті у боротьбі за свої права з Мінприроди і громадськими «зоозахисними» організаціями в найближчому майбутньому буде неможливо!!!

Тож просимо Вас долучитись до нашого мітингу за права мисливської громади – 26 листопада 2018 року під стінами Окружного адмінсуду м. Києва за адресою вулиця Петра Болбочана, 8, корпус 1, в 12:30.

Це боротьба за існування всієї мисливської галузі !!!

Звертаємось з проханням – для ідентифікації в якості учасників мисливського мітингу бути вдягненими в сигнальні мисливські жилети. Записатися на мітинг можна по телефону 096-784-44-36 (Viber, WhatsApp, Telegramm), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Facebook https://www.facebook.com/gsvms