Жінки у мисливській спільноті

Жінки у мисливській спільноті

Полювання вже давно не є суто чоловічою справою, і кількість жінок-мисливців зростає у багатьох країнах – лише погляньте на малюнок.

Women hunt

 Недаремно у стародавньому світі божествами полювання були саме жінки. Королеви Англії, Франції ще в XIV-XVст. були учасницями полювань, а в Німеччині і нині кожні два роки обирають «королеву полювання». Королева Єлизавета ІІ та Герцогиня Кембріджська Кейт, як і уся королівська родина, поділяє давні традиції полювання у Англії. Пристрасть до полювання та спілкування з природою не чужі голлівудській акторці Єві Лонгорії, співачці Авріл Лавін, супермоделі Роузі Хантінгтон-Уайтлі та багатьом іншим.

Соцопитування свідчать, що спонукає жінок отримати мисливське посвідчення бажання проводити час на природі і проявляти активність в її охороні та збереженні біорізноманіття, добувати корисну здорову їжу, працювати з мисливськими собаками і спілкуватись з однодумцями. Багато хто стверджує, що жінки полюють більш раціонально, ніж чоловіки, і більш активно приймають участь у природоохоронних заходах.

Доктор філософії Емі Фітцжеральд стверджує, що зростання чисельності жінок-мисливець – виклик патріархальній ідеології: дехто вважає, що жінки будуть оживляти полювання, а дехто не впевнений, що вони повинні цим займатись.

Ми підтримуємо розвиток мисливських традицій серед представниць прекрасної статі! На базі "Всеукраїнської мисливської спілки" створено відокремлений підрозділ "Жіноча ліга".