Мисливець з США розпочав боротьбу з анти-мисливськими корпораціями

Мисливець з США розпочав боротьбу з анти-мисливськими корпораціями

«Те, що майбутнє полювання в руках корпорацій, а не в наших з вами руках, колеги-мисливці, давно вже не секрет. Нас залишилося зовсім мало, наші петиції не збирають достатню кількість підписів, а якщо і збирають, то це ще далеко не перемога. Інша справа - анти-мисливське лобі і величезні корпорації, які за цим стоять (або в будь-який момент можуть його підтримати фінансово і інформаційно). Куди нам - простим смертним - змагатися з цими корпораціями!»


Хоча, якщо подивитися на це з іншого боку, ті ж корпорації залежать в кінцевому рахунку від нас, адже саме ми підтримуємо їх своєю гривнею або доларом.

Так ось питання: а чи не ворогів своїх ми годуємо, купуючи ту чи іншу продукцію?

Наведу кілька прикладів навскидку:

 McDonald's відраховує величезні пожертвування таким затятим анти-мисливським організаціям як PETA («Люди за етичне ставлення до тварин»)

 Nike робить те ж саме. Можливо, як і McDonalds, виробник кросівок башляє зоорадикалам не стільки через ідейні міркування, скільки лише для того, щоб «зелені» від них відстали. Зрештою для створення і бургерів, і кросівок потрібен забій корів.

Tiffany & Co - виробник дорогих ювелірних виробів - взагалі відкрито виступає проти полювання і теж переводить гроші на рахунки організацій, що лобіюють за заборону полювання.

Я вже кілька років не їм в Макдональдс. І не тільки з міркувань здоров'я і правильного харчування. Я в першу чергу не хочу спонсорувати анти-мисливську діяльність.

Логотип Nike в моєму гардеробі не знайти. По-моєму, залишилися одні старі шорти. Але і ті пора вже викинути. Нові я купувати у них не буду. Є інші бренди, які не бояться асоціювати себе з полюванням. Я краще їх підтримаю своєю покупкою.

А ось з Tiffany & Co ситуація, звичайно, безглузда вийшла. На фото мій компас, який я беру з собою на полювання, всякий раз, коли я вирушаю в нові, віддалені від цивілізації місця. Власне, цей компас і ця фотографія, зроблена на тлі гори Деналі в Алясці, змусили мене задуматися над вищеописаною проблемою. Компас цей якраз і зроблений фірмою Тіффані. І він, як і всі їх інші ювелірні вироби та аксесуари, заворожує красою і вишуканістю свого виконання.

43093398 971324283066383 6301992108827869184 n 1

Шкода з ним розлучатися. Але якщо вже оголошувати війну корпораціям, які підтримують анти-мисливців, то йти до кінця, чи не так?».

Виявляйте спонсорів анти-мисливців та не купуйте їх продукцію.