Екопопулісти йдуть до Верховної Ради

Екопопулісти йдуть до Верховної Ради

Європейський курс, обраний Україною в 2014 році, в теорії мав позначитися і на галузі мисливства. Народні депутати України, яка є стороною Бернської конвенції, мали б керуватись Європейською хартією полювання та біорізноманіття. Вона передбачає докладання зусиль представників влади для суспільного визнання полювання як прийнятної соціально-культурної, економічної та природозахисної діяльності людини, залучення мисливців до нормотворчих процедур і згладжування конфліктів усіх сторін, зацікавлених в збереженні оточуючого середовища. Депутати мали б докладати зусиль для розбудови потужної мисливської галузі за прикладом європейських сусідів.

Але це в теорії, на практиці ж за останні 5 років народні обранці не лише нічого не зробили для розбудови мисливської галузі, а навпаки – робили усе можливе для її знищення. А тепер вони знову хочуть потрапити до Верховної Ради, аби завершити розпочате.

Аби не допустити повернення противників полювання під купол ВРУ, ми публікуємо інформацію про кандидатів по мажоритарним округам, які за останні 5 років проявили себе як найбільші прихильники анти-мисливських законопроектів. Заборона полювання в ПЗФ, наміри заборонити полювання на вовка, тренувальні станції для мисливських собак й інше.

Семерак Остап Михайлович, міністр екології України. Публічно заявляв, що "Полювання – криваве хобі на адреналіні і крові, середньовіччя. Розмови з мисливцями все одно що дискусія між серійним вбивцею і поліцейським – можна чи не можна вбивати". В ЗМІ його окреслили "екологічним олігархом" - працюючи 20 років на державній службі, сколотив мільйони. Екологічний бізнес побудував на пестицидах, геології і скасуванні мораторію на експорт деревини (деталі ТУТБалотується до Верховної Ради по округу №124 Львівськ област – місто Червоноград, Сокальський район і частина Кам’янка-Бузького району.  

Дирів Анатолій Борисович в.о. голови екологічного комітету Верховної Ради (через комітет проходять усі законопроекти щодо мисливства). Співавтор Законів про заборону біотехнічних заходів та мисливства на території ПЗФ, заборони регулювання сорок (4480, 2023), співавтор законопроекту про заборону полювання на вовка і регулювання чисельності хижих тварин (6598). Балотується по округу №86 Івано-Франківська область (місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району).  

 Дзюблик Павло Володимирович. Автор і співавтор законів про заборону полювання в ПЗФ, проведення біотехнічних заходів в ПЗФ, заборони регулювання сорок (4480, 2023). Автор і співавтор законопроектів, якими намагались заборонити полювання на вовка і регулювання чисельності хижих тварин і тренування мисливських собак (6598). Балотується по округу № 66  Житомирська область (місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони)

Рибак Іван Петрович. Співавтор закону про заборону полювання в ПЗФ (4480) і заборони регулювання хижих тварин (6598). Балотується по округу №202 Чернівецька область  (Вижницький, Кіцманський, Путильський райони, частина Сторожинецького району).

Луценко Ігор Вікторович. В минулому – учасник радикального екологічного руху в Києві, ініціатор заборони полювання на лося, автор закону про заборону полювання в ПЗФ. Балотується  по округу №154 Рівненська область (місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони).

 Іщейкін Костянтин Євгенович. Співавтор Закону про заборону мисливства на території ПЗФ і законопроекту щодо заборони тренувальних станцій для мисливських собак (8256). Балотується по округу №148 Полтавська область (місто Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони, частина Лубенського району).

Сугоняко Олександр Леонідович. Автор законопроекту про участь «екологів» в контрольних обліках мисливських тварин (законопроект 10265), співавтор законопроекту про заборону тренувальних станцій для мисливських собак (8256). Балотується по округу №158 Сумська область. (частина Зарічного району міста Сум, Білопільський, Краснопільський, Сумський райони).

Єднак Остап Володимирович. Співавтор законопроектів про заборону регулювання чисельності хижих тварин (6598), саме депутат Єднак додав поправку щодо заборони мисливства на території ПЗФ у законопроекті про захист карпатських пралісів (4480, 2023). Балотується до Верховної Ради у складі Партії «Сила людей». Політична партія "Сила людей" своїм рішенням оголосила про підтримку основних цілей зоозахисту. Зокрема - заборону тренувальних станцій для мисливських собак, внесення до Червоної книги усіх диких тваринприродного ареалу, що знаходяться на межі зникнення (як було з лосем). Деталі - https://www.facebook.com/sylalyudey/photos/a.587810664577517/3108231062535452

Ленський Олексій Олексійович. Співавтор згаданих законопроектів 2023 і 6598. Балотується до Верховної Ради у складі Радикальної партії Олега Ляшка

 Звертаємось до усіх мисливців – на позачергових виборах до Верховної Ради саме від вас залежить, чи будуть представлені в Парламенті анти-мисливці. Отож уважно ознайомтеся зі списком депутатів, які доклали зусиль для знищення мисливства в Україні, і закликайте усіх знайомих, друзів та родичів не підтримувати кандидатів – ненависників полювання!

Детальніше про діяльність депутатів екопопулістів ТУТ

 Не допустимо противників полювання до депутатських крісел!