Про нас

Полювання – прийнятна соціальна, екологічна та культурна діяльність, яка позитивно сприяє збереженню диких популяцій та середовищ їх існування, і приносить користь суспільству, – Європейська хартія полювання та біорізноманіття.

За чотирирічний досвід роботи, спрямованої на захист інтересів мисливських господарств, команда «Асоціації користувачів мисливських та рибальських господарств»(Сайт Асоціаціїздобула безцінний досвід. З 2014 року Асоціація напрацьовувала та передала на розгляд депутатів зміни до законодавства, прийняла участь у розробці концепцій реформування мисливського господарства, проаналізувала досвід європейських країн. Асоціація постійно публікується в профільних ЗМІ, надає коментарі до матеріалів загальнодержавних ЗМІ та сюжетів телеканалів, направляла звернення до всіх органів влади та аналізує законотворчу діяльність.

На базі Асоціації ми об’єднали однодумців - користувачів з 7 областей України, які вірять, що полювання в Україні має потенціал, і прагнуть до зміни існуючого незадовільного становища галузі. Одним з найяскравіших здобутків Асоціації ми вважаємо той факт, що спільними зусиллями мисливської громади в 2017 році нам вдалося домогтися затвердження лімітів на добування мисливських видів тварин, включно із лімітами на добування лося.  Шляхом подання більше 50 звернень до всіх ланок влади і отримавши більше 30 відповідей, проведенням чотирьох мирних протестних акцій під Мінприроди, Національною академією наук (двічі) та Кабміном (ознайомитись можна тут http://ahf.org.ua/uk/news/542-foto-ta-video-zviti-miting-kabmin-06-09-17), участі в чотирьох зустрічах с представниками влади, ми відстояли скасування 25-річної заборони полювання на лося і  дотримання вимог законодавства.

Однак отриманих в ході кропіткої та довготривалої роботи Асоціації результатів виявилося недостатньо. Для того, аби збільшити вплив мисливської громади на реформування мисливськогосподарської галузі, ми заснували Громадську спілку «Всеукраїнська мисливська спілка» (ГС «ВМС»), яка об’єднала не лише користувачів мисливських угідь, а й мисливців, комерційні та громадські організації, причетні до мисливства. З травня 2018 року ГС «ВМС» продовжує справу Асоціації, підключивши до досвідченої команди ширше коло спеціалістів, і створивши 17 відокремлених підрозділів.

Наша мета – примусити владу реформувати мисливську галузь, орієнтуючись на кращий європейський та міжнародний досвід, у відповідності до Принципів Європейської хартії полювання та біорізноманіття. Мисливська галузь України має функціонувати на користь її учасників - користувачів мисливських угідь, мисливців та усіх причетних та небайдужих до неї, а не служити  інтереси чиновників, і не сприяти втіленню в життя мрій антимисливців та «еко-депутатів» щодо закриття полювання.  

Ми прагнемо створити сприятливі умови для розвитку мисливської галузі та полювання в Україні.

Для цього ми ставимо перед собою завдання – ініціювати і приймати участь в удосконаленні діючого законодавства, що стане поштовхом до проведення реформ в мисливській галузі на користь її учасників, сприяти належній підготовці кандидатів в мисливці та неухильному дотриманню етичного кодексу мисливця з їх боку, покращувати імідж мисливства в українському суспільстві, сприяти проведенню заходів по відтворенню та раціональному використанню тваринного та рослинного світу.

Статут

Положення про відокремлені підрозділи

Положення про членські внески

Структура

Свідоцтво про реєстрацію

Всеукраїнський статус

Звіт про виконану роботу за 2018 рік

Звіт про виконану роботу за І півріччя 2019

Звіт про виконану роботу за ІІ півріччя 2019

Звіт про виконану роботу за І півріччя 2020 року

Звіт про виконану роботу за ІІ півріччя 2020 року