Розгляд апеляції щодо скасування наказу про внесення лося до Червоної книги

Розгляд апеляції щодо скасування наказу про внесення лося до Червоної книги

Сьогодні, 18 березня 2019 року, Шостий апеляційний суд розглядав апеляцію Мінприроди (і його «армії найманців») на рішення Адміністративного суду скасувати наказ про внесення лося до Червоної книги.

В той час як Мінприроди підтримала ціла армія громадськості - БФ «КЕКЦ», ГО «Відкриті клітки Україна», полтавський адвокат В.М. Гайдарі аж три! його представники, і навіть професор С.В. Межжерін як фізична особа! чиновники від мисливства досі сплять. Представник Держлісагентства в суд не з’явився, представник Мінагрополітики повністю підтримував приєднання до апеляції «зелених». Представників мисливських організацій, окрім «Всеукраїнської мисливської спілки» та «Асоціації користувачів мисливських та рибальських господарств», в залі суду не було!

Тож поки чиновники чекають, доки за долю лося і законні права мисливців буде боротися громадськість без їх участі, мисливські громадські організації або мовчать, або  епізодично піаряться перед телекамерами, уникаючи практичних дій, ми за допомогою небайдужих друзів забезпечили юридичну підтримку позивачу і приймаємо активну участь у двох судових процесах.

Шановні Держлісагентство, УТМР, «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь», «Всеукраїнська асоціація охорони та відтворення тваринного світу», де ви є?! Ми розраховуємо на Вашу підтримку! Суд переніс розгляд апеляції на 25 березня, і в цей день мисливська спільнота має продемонструвати, що їй не байдуже! Адже це резонансний випадок порушення вимог законодавства і прав мисливців, тож досить спати!