Відповідь на звернення до ГС "ВАМКМУ"

Звернувшись напередодні до колег з ГС «ВАМКМУ», з проханням публічно висловити свою позицію по відношенню до бездіяльності центрального органу виконавчої влади в галузі мисливського господарства – Держлісагентства (ТУТ) – яку відповідь ми отримали електронною поштою:

ВАМКМУ

Зауважимо, що ми не лише ознайомились зі зверненнями, виступами і статтями Першого віце-президента Асоціації В.Червоного, які є в публічному доступі, а й детально їх проаналізували.

Окрім загальних фраз на кшталт недосконале законодавство, дії можновладців і псевдо-екологів, ми не побачили ні аналізу стану мисливської галузі, ні критики тих, хто своєю бездіяльністю призвів до існуючої ситуації в мисливській галузі – чиновників ДАРЛУ та Мінагрополітики. Лише намір надати пропозиції до програми розвитку мисливського господарства України спільно із Держлісагентством. Ми це вже проходили і в 2006, і в 2017 роках. В період запиту суспільства на кардинальні зміни втретє такий фокус не пройде.

Саме через відсутність чіткої позиції по даному питанню, а також на прохання наших членів щодо координації зусиль, ми напередодні звернулись до ГС «ВАМКМУ» з закликом до публічного діалогу – щоб мисливська спільнота знала, куди нам рухатись далі і з ким.

Але, судячи з того, що відповідь була отримана нами з приватної електронної скриньки і без підпису уповноваженої особи, робимо висновок, що на відкритість розраховувати нам не приходиться – продовжаться кулуарні «договорняки» між ДАЛРУ і громадськими об’єднаннями, на кшталт: ми вам свій респект, а ви нас не критикуєте та не наїжджаєте…

Все ж таки ми маємо сподівання побачити погляди колег та конкретну програму дій після анонсованого З’їзду ГС «ВАМКМУ» у відкритому доступі -  на сайті чи в ЗМІ.

З повагою, Голова ГС «ВМС» Сергій Андросюк.