Щодо "анти-мисливського" законопроекту 0870

Щодо "анти-мисливського" законопроекту 0870

Голові Комітету ВРУ з питань

екологічної політики та природокористування

Бондаренку О.В.

Шановний Олегу Володимировичу!

На розгляді Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування знаходиться Законопроект № 0870 від 29.08.2019 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони фауни та флори згідно міжнародних угод) – прийнятий у першому читанні Верховною Радою 8 скликання проект закону №3445 від 10.11.2015.

Громадська спілка «Всеукраїнська мисливська спілка» звертає Вашу увагу, що прийняття даного Законопроекту призведе до суттєвого погіршення стану ведення мисливського господарства та полювання в Україні, з огляду на наступне.

  1. Законопроектом пропонується в ст. 52-1 ЗУ «Про тваринний світ» до заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу додати холодну метальну зброю. Це суперечить не лише європейській, а й загальносвітовій практиці, оскільки в країнах з високим рівнем мисливської культури широко застосовується полювання з луком та арбалетом. Такий вид полювання вважається навіть більш сприятливим, оскільки є менш турботливим для тваринного світу, ніж полювання з вогнепальною зброєю, тому потребує не заборони, а розвитку на теренах України – відповідно до європейської практики
  2. Пропонується внести зміни до визначення терміну «жорстоке поводження з тваринами» в ст. 1 Закону «Про захист тварин від жорсткого поводження». Якщо в діючій редакції Закону жорстоким поводженням з тваринами визнається нацьковування тварин одна на одну вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, то Законопроектом запропоновано виключити слова «вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів». Це означає що під жорстоким поводження з тваринами можна буде розуміти, наприклад, полювання з мисливськими собаками, що є розповсюдженою у всьому світі практикою, і навіть риболовлю «на живця».
  3. Пропонується прийняття поправку про заборону використання набоїв з свинцевим шротом у всіх поясах особливого режиму зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що відноситься до джерел питного водопостачання. Вважаємо, що це призведе до підвищення рівня браконьєрства, оскільки такі об’єкти не винесені в натуру. Якщо в Європі на питну воду з відкритих джерел (водойм) приходиться близько 30%, то у нас – близько 80%. Отже прийняття даної поправки за зразком Європи в Україні призведе до того, що під заборону полювання зі свинцевим шротом може потрапити більшість водойм на території мисливських угідь. На сьогоднішній день значна частина мисливців є власниками зброї, не розрахованої для використання альтернативних видів шроту. Відтак його заборона потребуватиме значних витрат з боку громадян України – діючих мисливців. Вважаємо, що вирішення питання щодо використання свинцевого шроту потребує комплексного і всеохоплюючого обговорення, враховуючи не лише екологічні, а і соціально-економічні чинники, в інакшому випадку це буде чергова необдумана заборона, що призведе до погіршення ситуації в мисливському господарстві України.
  4. Законопроектом пропонується заборонити находження з рушницею в загоні під час облавного полювання (ст. 20 ЗУ «Про мисливське господарство»). Згідно з діючим законодавством власник зброї не має права залишати її без нагляду або передавати стороннім особам. Отже незрозуміло, куди мають подіти свою зброю мисливці, що беруть участь в полюванні у якості нагоничів (в загоні). Більше того, прийняття такої поправки значно підвищить небезпеку для життя і здоров’я мисливців, призведе до відсутності можливості ефективно дібрати підранка.
  5. Законопроектом запропоновано виключити зі списку хижих та шкідливих тварин вовка. Звертаємо Вашу увагу, що свого часу вовк був майже повністю винищений на території Європи, але не в Україні. Саме тому, приєднавшись до Бернської конвенції (ЗУ №436/96-ВР від 29.10.1996р) Україні було дозволене вибіркове регулювання чисельності вовка. Згідно з діючим законодавством добування вовка не в мисливський сезон здійснюється за спеціальним дозволом Держлісагентства (ч. 2 ст 19 ЗУ «Про мисливське господарство»), отже не є безконтрольним. З часу розробки законопроекту вовк завершив повернення в континентальну Європу (2018 рік). І тепер влада навіть тих європейських країн, де він має статус повної охорони, розглядає питання про відновлення полювання на хижака. Наприклад, У 2009 році була скасована заборона полювання на вовка в Швеції. В2018 році влада Німеччини (статус вовка – повна охорона) підтримала питання про повернення виду до Федерального закону про полювання і звернулась з цим до Європейської Комісії. Вже в 2019 році Генеральним адвокатом Суду ЄС було видано рішення, в якому впровадження полювання на вовка з метою поліпшення почуття безпеки людей, запобігання шкоді худобі і зниження рівня браконьєрства через конфлікти з людиною є достатнім для того, аби відійти від суворих положень про його захист. Натомість законопроектом пропонується заборонити в Україні полювання на усі види тварин, занесені до Списку ІІ Бернської Конвенції, тобто, і на вовка.

Поправка про заборону полювання на види тварин, які підлягають особливій охороні на території областей і міст, може трактуватися таким чином, що якщо в якомусь регіоні вид тварин є рідкісним, то полювання на нього буде заборонене в усій Україні, що суперечить здоровому глузду.

Крім того, хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що прийняття Законопроектів, які в тій чи іншій мірі стосуються ведення мисливського господарства та полювання, без обговорення та залучення до їх опрацювання представників мисливської галузі, призводить до суттєвого погіршення умов ведення мисливського господарства. У той час як Європа розвиває мисливську галузь, в Україні повністю ігноруються принципи Європейської хартії полювання та біорізноманіття. Зокрема, не забезпечується зрозумілість і визнання з боку мисливців нормативно-правових актів. Оскільки мисливців не долучають до розробки цих актів, їх прийняття призводить до негативних наслідків. Більшість поправок зазначеного законопроекту призведуть саме до таких негативних наслідків.

Враховуючи викладене вище, звертаємось до Вас з проханням зняти з подальшого розгляду  Законопроект № 0870 від 29.08.2019. Висловлюємо сподівання, що Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування при розгляді Законопроектів, що тією чи іншою мірою стосуються ведення мисливського господарства та полювання, буде співпрацювати з представниками мисливської галузі України.

Посилання на Законопроект http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=66510