Круглий стіл «Лось європейський – яблуко розбрату українського суспільства»

Круглий стіл «Лось європейський – яблуко розбрату українського суспільства»

Протягом майже трьох років відбувається протистояння з приводу ситуації з лосем, яка розколола суспільство на два воюючих табори. З одного боку – мисливці, з іншого – зоозахисники і Мінприроди.

За цей час обидві сторони надавали багато аргументів як «за», так і «проти» внесення лося до Червоної книги.  Винесені два судових рішення – Адміністративний суд скасував наказ про внесення лося до Червоної книги, Апеляційний суд його поновив. 02.10.2019 крапку в цій боротьбі поставить Касаційний адмінсуд Вищого суду.

Спілкування між сторонами під час проведення мітингів, в соцмережах і на сторінках ЗМІ скоріше перетворилося на обмін емоціями, з обливанням зеленкою, «зеленими» бійцями в балаклавах і погрозами притягнення до кримінальної відповідальності, ніж аргументами.

Напередодні судового засідання на круглому столі на розсуд суспільства буде представлена уся зібрана за три роки інформація, прочиниться завіса над справжніми мотивами і результатами «року лося в Червоній книзі».

 

Організатори: ГС «Всеукраїнська мисливська спілка» та ГС «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств»

Учасники:

  1. Андросюк Сергій Анатолійович – Голова ГС «Всеукраїнська мисливська спілка»,
  2. Артеменко Ігор Олександрович – заступник Голови Президії Українського товариства охорони природи,
  3. Голубченко Анатолій Костянтинович – Президент Федерації мисливського собаківництва України,
  4. Шейгас Ігор Миколайович – кандидат с.-г. наук, завідувач сектору ДП «Степовий філіал Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агромеліорації ім. Г.М. Висоцького»,
  5. Литовчук Олександр Іванович – директор ГО «Поліське ТМР»,
  6. Червоний Віктор Олександрович – перший віце-президент ГС «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь»,
  7. Теличко Тетяна Юріївна – директор ГС «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств», модератор круглого столу.

Запрошені особи – представники Мінекономіки, Мінекоенергії, Держлісагентства.

Час та місце: 01.10.2019року з 14:30 до 16:00, Укрінформ, вул. Б.Хмельницького 8/16, м. Київ, зал №2 (2 поверх).

В разі виникнення питань - 096-784-44-36, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прес-реліз та запланована пряма трансляція на сайті Укрінформу https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2789991-los-evropejskij-abluko-rozbratu-ukrainskogo-suspilstva.html

  1