Прем’єр-міністру України
Денису Шмигалю
Копія для ознайомлення:
Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України
Руслану СТРІЛЬЦЮ
Шановний пане Шмигалю!
Ще на початку березня Ви закликали підприємців розпочинати роботу у тих регіонах, де немає небезпеки, і тим самим підтримувати державу. Однак, по цей день мисливська галузь знаходиться у стані невизначеності і не має змоги відновити господарську діяльність – не затверджено жодного нормативно-правового акту, який би дозволяв їм надавати послуги клієнтам і отримувати доходи. Мова йде про 1140 суб’єктів господарювання. Користувачі мисливських угідь зобов’язані виплачувати середній заробіток мобілізованим працівникам, фінансувати проведення заходів по охороні і відтворенню державного мисливського фонду. Все це, як і сплата податків до бюджету, неможливе через відсутність доходів.
З перших днів війни українські мисливці встали на захист нашої держави, як у лавах Територіальної оборони, так і у лавах ЗСУ, і продовжують героїчно захищати нашу країну і її громадян (детальніше: https://www.facebook.com/gsvms).
Враховуючи викладене вище, вимагаємо надати доручення відповідним органам виконавчої влади щодо можливості функціонування мисливської галузі в умовах воєнного стану.







