На наш запит щодо врегулювання питання функціонування мисливської галузі в умовах війни ми отримали відповідь від Держлісагентства, в якій зазначено:
- Ведення мисливського господарства та здійснення біотехнічних заходів в Україні не заборонене, АЛЕ
- Заборона (обмеження) відвідування лісів, що введенні в окремих регіонах, стосуються і працівників МГ. Користувачі мисливських угідь мають погоджувати відповідні заходи з місцевими військовими адміністраціями.
Тому ми звернулись до Кабміну з проханням додати працівників мисливських угідь до числа тих, хто має право перебувати в лісі у разі заборони його відвідувати – так само, як лісівники.







