Зокрема – контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання, що фактично не дозволяє об’єктивно моніторити статистичні дані щодо обсягів добування мисливських тварин.
Ініціативи щодо відміни Контрольної картки лунають і від самих мисливців, котрим щорічна процедура обміну цієї картки приносить багато незручностей – від необхідності платити чималу комісію банку за новий бланк картки, до вимоги змінювати її в обласному управлінні Держлісагентства.
ГС «Всеукраїнська мисливська спілка» розпочинає кампанію з ініціювання реформування існуючої системи обліку за допомогою Контрольної картки, з напрацюванням альтернативних методів обліку.
Запрошуємо Вас долучатись до обговорення – висловити свої пропозиції, коментарі та зауваження можна на нашому форумі:
http://gsvms.org.ua/uk/forum/poliuvannia/7-kartka-obliku-dobutoi-dychyny
Або на сторінці в Facebook:
https://www.facebook.com/gsvms/photos/a.346070199500130/346070139500136/?type=3&theater







