Жіночі мисливські об'єднання

Жіночі мисливські об'єднання

В різних куточках світу жінки, небайдужі до полювання, об’єднуються у різні клуби та асоціації. Це не лише можливість спілкуватись з однодумцями. Це і важливий внесок у збереження традицій, культури полювання. Про роль жіночих об’єднань у мисливстві.

Клуб словенських мисливець 

Клуб створений в 2010 році для збереження етики, культури та традицій полювання, охорони природи. Важливу рол в житті клубу відіграє просвітницька робота – жінки, що захоплюються полюванням, працюють з молоддю і дітьми, пропагують звички здорового харчування і тісно співпрацюють зі ЗМІ. Зокрема Клуб влаштовує конкурси дитячого малюнку, бере участь в гастрономічних заходах і навіть в показі мисливської моди. Наймасштабнішою подією Клубу словацьких мисливець є щорічний бал Девани (Богині, покровительки полювання), який відвідують сотні гостей.

Словения

Мисливський клуб DAMA DAMA (Хорватія) 

Заснований в 2005 році, з метою об’єднати жінок-мисливець, яких в Хорватії всього близько 60 (з 60 тисяч мисливців). Та незважаючи на не надто значну чисельність, клуб веде активну роботу не лише на національному, а й на міжнародному рівні. Його мета - підвищення обізнаності жінок щодо полювання, а також просування унікального хорватського полювання і його особливостей. З цією метою кожного року клуб організовує міжнародне «Жіноче полювання», кожного разу в різних куточках Хорватії на різні види дичини. Причому участь у такому полюванні для гостей є безкоштовною і дозволяє познайомитися з місцевою природою, звичаями та мисливською культурою.

Хорватия

В Іспанії функціонує Асоціація «Жінки для полювання» 

Добровільне об’єднання було засноване в 2014 році і має на меті не просто розповсюджувати культуру полювання серед жінок, а й домагатися їх рівності з чоловіками на полюванні та захищати права жінок-мисливець. Члени Асоціації значну увагу приділяють вихованню молодих мисливців, адже впевнені, що через активності, пов’язані с полюванням і перебуванням в сільській місцевості, вони стають людьми. До того ж Асоціація є місцем зустрічі для жінок-мисливець в інтернеті, і веде активне життя в соцмережах, дозволяючи спілкуватись з однодумцями на різноманітні теми навколо полювання.

Лозунг Асоціації – «Об’єднання – це початок, продовження разом – це прогрес, а спільна робота – це успіх!».

Испания

Естонське жіноче мисливське товариство 

Створене в 2015 році для того, щоб навчати жінок, чиї інтереси пов’язані з природою і полюванням, і знаходити справжніх друзів-однодумців. З цією метою жінки в Асоціації постійно влаштовують спільні полювання, стрілецькі тренінги,  і різні заходи, в тому числі і з колегами з різних країн.

Эстония

Клуб «Польські Діани» 

Польський клуб «Діана» функціонує з 2007 року, в 2010 році трансформувався в Асоціацію. Займається пропагуванням полювання і знань про оточуюче середовище в суспільстві, пропагує активну участь жінок у сприянні культури полювання. Асоціація проводить дуже багато заходів, направлених на підвищення мисливської майстерності (стрілецькі тренування, тренування мисливських собак, вивчення мисливських сигналів), на підвищення еко-свідомості (виставки, семінари, демонстрація фільмів) для громадян.

Польша

Національна Асоціація жінок мисливець Франції 

Була заснована в 2000 році, аби підтримати традиції полювання з боку жінок. Засновники Асоціації вважають, що саме жінки можуть краще донести суспільству, в чому полягає захоплення полюванням, необхідність сталого ведення мисливського господарства, і що саме мисливці є гарантами збереження біорізноманіття. Одним з пріоритетних напрямків роботи Асоціації є просвітницька робота серед дітлахів, аби продемонструвати їм на практиці, що собою являє оточуюча їх природа. Для цього жінки влаштовують різноманітні заходи для дітей.

 Франция

Жінок з 11 країн світу об’єднує і міжнародний Клуб Артеміди, створений на базі Міжнародній раді по полюванню та охороні тваринного світу (СІС). 

Щороку, починаючи з 2012 року, жінки-мисливці з різних куточків світу збираються разом в одній із країн учасниць, аби обговорити важливі проблеми у сфері збереження біорізноманіття, полювання і ролі жінок у цьому.

CIC

Жіноча мисливська асоціація в Канаді 

Має на меті надихати і навчати жінок знайти своє місце у мисливській спільноті, проводити час на відкритому повітрі і реалізовувати свій потенціал. Особливу увагу асоціація приділяє саме навчанню – поводженню з різними видами зброї, читанню слідів звірів, роботі з собаками. В Асоціації можна замовити тур «Візьми мене на полювання» або «Візьми мене на риболовлю» і спробувати свої сили пліч-о-пліч з досвідченими тренерами.

Канада

Отож, жіноча мисливська спільнота – потужна сила в усьому світі, надія на збереження традицій, культури полювання і просвітництво та виховання наших дітей в дусі любові та єднання з природою і дбайливого ставлення до її багатств.

Якщо ви розділяєте пристрасть до полювання – приєднуйтесь до «Жіночої ліги» Всеукраїнської мисливської спілки».