Дволикий Янус: В. Борейко – мисливець!

Дволикий Янус: В. Борейко – мисливець!

Напередодні, в рамках кампанії «Незаконне знесення веж», ми звернулись до Держекоінспекції в Чернігівській області, від якої керівник КЕКЦ В. Борейко всіма правдами й не правдами вимагає змусити користувачів мисливських угідь прибрати спостережні вежі з території РЛП «Міжрічинський». (Деталі ТУТ)

З листа-відповіді дізнались шокуючу інформацію. Виявляється, В.Борейко полює з мисливських веж! Цитуємо: «громадянин Борейко В.Є. особисто приїздив до Державної екологічної інспекції…Під час спілкування, громадянин Борейко В.Є. запевнив, що особисто бачив всі мисливські (оглядові) вежі та вольєри, а з деяких навіть полював».

Лист ДЕІ в Чернігівській області

У відповідь на наш черговий запит до Держлісагентства ми дізнались, що Борейко Володимир Євгенович має посвідчення мисливця! Тож його епітети про мисливців - «Многие охотники представляют из себя сейчас жестокосердечных, завистливых, лживых, лицемерных, малограмотных, убогих, жадных, примитивных, самодовольных, тщеславных, агрессивных, эгоистичных, равнодушных, злорадных, трусливых, ленивых, недалеких людей» це ніщо інше, ніж автопортрет «головного кекца»? Ми, звичайно, вітаємо самокритичність, і побільше би таких «зоозахисників», які не соромляться відверто визнавати свою справжню сутність. Але ж, як-то кажуть, по собі усіх не судять!

Крім того, виявилося, що В.Борейко за адміністративною послугою видачі щорічної контрольної картки до Держлісагентства не звертався. Що ж ми маємо? «Заслужений природоохоронець» зізнається в полюванні на території регіонального ландшафтного парку, при цьому, вочевидь, не має усіх необхідних документів, і є…браконьєром? Не кажучи вже про описані в пресі випадки, коли В.Борейка ловили в угіддях зі зброєю (що прирівнюється до полювання).

Лист ДАЛРУ по Борейко

Це наштовхує нас на інше припущення. А можливо, коли В.Борейко пише, що «хулиган, обливший зоозащитника Павла Вышебабу  зеленкой-является охотником и имеет удостоверение охотника», він замовчує, що це такий же мисливець, як і він сам, а може навіть його товариш по зброї?

В будь-якому випадку, керівник КЕКЦ в черговий раз демонструє свою прихильність екотажному твердженню – «в некоторых случаях становится морально оправданным нарушать несправедливый закон».

А тепер ще й готується нав’язати ці хибні твердження новій владі. Від співання дифірамбів «реформатору» міністру екології О.Семераку і діючим еко-депутатам, що підтримували його ініціативи – І.Луценко, О. Єднак й інші, перейшов до переліку «Экологических злодеяний Порошенко и его команды». Перезувся в повітрі, аби мати прихильність нової влади у впровадженні анти-мисливських ініціатив, за якими йому підуть чергові закордонні транші. Важливо звернути на це увагу команди нового президента, якій намагатимуться запудрити мізки нібито екологічними ініціативами, аби не допустити погіршення ситуації в мисливській галузі.