Відповідь комітету ВРУ на Проект концепції реформування галузі

«Всеукраїнська мисливська спілка», як незалежна мисливська організація, в жовтні цього року надіслала усім зацікавленим сторонам Проект концепції реформування та розвитку мисливського господарства, розроблений спільно з колегами з ГС «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств». Проект було надіслано до Офісу Президента, Кабміну, Мінекоенерго, профільним комітетам Верховної Ради і європейсько-орієнтованим громадським організаціям.

Нарешті надійшла перша відповідь на наше звернення. Комітет ВРУ з питань економічного розвитку подякував за небайдужість до проблем мисливської галузі, зазначивши, що викладені нами в Проекті пропозиції будуть вивчені і можуть бути використані у разі надходження відповідної законодавчої ініціативи (додається нижче).

Отож сьогодні ми звертаємось до усіх небайдужих мисливців – згуртуватись задля  втілення законодавчих ініціатив, направлених на розвиток мисливства. З метою формування робочої групи задля опрацювання законодавчих ініціатив і формування групи депутатів задля подання законопроектів на розгляд Верховної Ради, просимо усіх мисливців, хто має налагоджені контакти з депутатами – написати нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Давайте разом докладати практичних зусиль для зміни діючого законодавства!

2 20191212 0004 page 0001