Засідання ЕкоКомітету ВРУ - проблеми лісової і мисливської галузі

Засідання ЕкоКомітету ВРУ - проблеми лісової і мисливської галузі

На запрошення ЕкоКомітету Верховної Ради України 13 грудня у складі ГС "Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств" прийняли участь у виїзному засіданні Комітету на базі Боярської лісової дослідної станції НУБіП України.

Засідання було зосереджене на проблемах лісової галузі і їх законодавчому врегулюванню.

І якби ми не боролись з засиллям противників полювання серед «екодепутатів», найзатятіший анти-мисливець пан Борейко отримав теплу зустріч, і не лише знов став помічником «екодепутата», а й вочевидь вплинув на його риторику по відношенню до полювання.

В зв’язку з обмеженістю в часі ніяких рішень Комітетом на засіданні прийнято не було, однак, Голова комітету Олег Бондаренко повідомив, що Комітетом будуть напрацьовані рекомендації по врегулюванню проблемних питань у лісовій ТА МИСЛИВСЬКІЙ галузях.

Сподіваємось, рекомендації по мисливству не будуть стосуватись подальших обмежень в галузі, бо допоки ми сидимо кожен в своєму господарстві, анти-мисливці використовують будь-які шанси впливати на рішення народних обранців.

З метою врахування пропозицій щодо реформування мисливської галузі напередодні засідання нами було направлено до Комітету наше бачення проблемних питань мисливського господарства та можливі шляхи їх вирішення, а також спільний Проект Концепції реформування та розвитку мисливського господарства на 2020-2030 роки.

Окрім того надіслані наші заперечення щодо Проектів законів 0870, 2232, 2448.

Приєднуйтесь – будемо далі працювати над боротьбою з анти-мисливцями та захистом прав мисливців!