Нещодавно відбулось розширене засідання колегії Держлісагентства, на якому було вирішено створити робочу групу для проведення детального аналізу законодавства у галузі мисливського господарства і на його основі підготувати проект нової редакції Закону «Про мисливське господарство» та інших нормативно-правових актів.
Про це Держлісагентство повідомило тут: https://forest.gov.ua/news/vidbulosia-rozshyrene-zasidannia-kolehii-derzhlisahentstva-za-pidsumkamy-i-kvartalu-2024-roku
Однак, через місяць після оголошення, жодної інформації про те, як представники інститутів громадянського суспільства можуть долучитись до робочої групи, щоб надати свої пропозиції і зауваження щодо змін нормативно-правової бази, оприлюднено не було.
Тому ГС "ВМС" звернулась з листом до Держлісагентства з проханням долучити нас до складу робочої групи.







