Напередодні ми звернулись до Кабміну щодо несвоєчасного затвердження лімітів на використання мисливських тварин в сезоні 2024-2025рр Тут докладно
Відповідь, за дорученням Кабміну, надійшла нам від Міндовкілля. Судячи з неї, міністерство не влаштував рівень підготовки проєкту лімітів Держлісагентством
Однак, гра в "пінг-понг" між міністерством та підпорядковуваним йому агентством - зовсім не те, на що очікують представники мисливської галузі, яка не може розпочати проводити свою господарську діяльність в частині полювання.
Тому, ми вдруге звернулись до Кабміну з проханням забезпечити нарешті затвердження лімітів:
Окрім того, в соціальних мережах постала дискусія щодо минулорічного сезону полювання - чи відкривались області повноцінно, чи проводили лише санітарний відстріл. Щоб мати достовірну інформацію з офіційних джерел, направили відповідне звернення до Держлісагентства:







